Novinky ze SledovaniTV

Březen 22, 2022


 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

Milí partneři,

přinášíme několik novinek z naší služby.

Nový management – nastavení pořadí kanálů 

V sekci Nastavení na webu došlo ke změně. Nově je nastavení oblíbených TV kanálů a jejich pořadí v seznamu kanálů přesunuto do části Editace profilu.

Na původním místě v Nastavení je aktuálně zpráva, která směřuje uživatele na nové místo, kde si mohou pořadí kanálů nastavit. Ve správě kanálů najdete také nápovědu, která vysvětluje, jak se používá funkce oblíbené kanály.

Tento design je zároveň první vlaštovkou nového vzhledu celé webové platformy, který připravujeme.

Končí podpora pro iOS 12

Od příští aktualizace naší aplikace pro iOS zařízení, již nebudeme podporovat starší systém iOS 12. Je to z toho důvodu, že  do něho není možné implementovat nové funkce a technologie, které při vývoji iOS aplikace používáme. Uživatelům, kteří mají službu SledovaniTV na zařízení s iOS 12 naistalovanou, aplikace zůstane, jen nebude aktualizovaná.

Setkání partnerů se blíží

Na Setkání partnerů, které se uskuteční 21. 4., zbývají již poslední volná místa, s registrací proto neotálejte 🙂 Ke konci týdne vám ještě zašleme aktualizovaný program setkání, který bude doplněn o zajímavé přednášky a workshopy z oblasti marketingu.

S pozdravem
tým SledovaniTV

Marketing

Novinky

E-shop

Správa partnera